Skorzystaj z dofinansowania 6000 zł

Rusza nabór wniosków w programie Moja Woda 2023!

Jeśli szukasz sposobu na zdobycie finansowania dla swojego projektu związanego z zagospodarowaniem wód deszczowych, warto zainteresować się programem Moja Woda w edycji 2023.

Dofinansowanie 6000 zł w zasięgu ręki!

Jest to inicjatywa, która ma na celu poprawę jakości wód w Polsce poprzez wsparcie projektów, które wpłyną na poprawę stanu wód powierzchniowych oraz gruntowych.

Jeżeli masz pomysł na zbieranie deszczówki, której jakość jest doskonała dla roślin w twoim ogródku,  to to jest właśnie taka inicjatywa.

Zadbaj o środowisko skorzystaj z dotacji

Składanie wniosku o dotację z programu Moja Woda w 2023

Dotacja dotyczy przedsięwzięć, dzięki którym wody opadowe zostaną zatrzymane w obrębie nieruchomości objętej przedsięwzięciem czyli zakup, montaż, budowę i uruchomienie instalacji takich jak:

  • przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, otwartego lub zamkniętego, szczelnego lub infiltracyjnego;
  • instalacja rozsączająca;
  • zbiornik retencyjny nadziemny lub podziemny  o pojemności min 2 metrów sześciennych (2000 litrów) pojemności;
  • elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody

Tegoroczna edycja edycja programu za chwilę zostanie ogłoszona i co za tym idzie otwarty zostanie proces naboru wniosków o dofinansowanie.

Moja Woda
AQUALOOP Schemat instalcji wody szarej

Pukla środków w Programie Moja Woda jest ograniczona

Czy uda mi się skorzystać z Programu Moja Woda?

Program wystartował w 2020 i będzie trwał do 2024 roku jednak w każdej edycji ilość przyjmowanych wniosków jest ograniczona rocznym budżetem.

Tylko w pierwszym roku działania programu przekazano 114 mln zł dotacji i skorzystało z niej 25 tys. Polaków.

Rok pózniej przyznano 160 mln zł, które przełożyły się na 31 tys. wnioskujących.

Trzeba się spieszyć! Zapisz się poniżej a powiadomimy Cię jak tylko ruszy nabór wniosków:

Jak uzyskać dotację z Programu Moja Woda 2023?

Przygotowanie kompletnego wniosku o dofinansowanie może być czasochłonne i wymagać wiedzy i doświadczenia. Dlatego warto skorzystać z pomocy naszych ekspertów, którzy pomogą Ci w przygotowaniu wniosku zgodnie z wymaganiami programu Moja Woda.

Zlecając napisanie wniosku w programie Moja Woda specjalistom, zyskujesz pewność, że dokument będzie w pełni kompletny, a Twój projekt zostanie oceniony w sposób najkorzystniejszy dla Ciebie. Poprawnie przygotowany wniosek złożony we właściwym czasie gwarantuje dotację.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy obok  👉 👉 👉