Czysta woda to przede wszystkim zdrowie.

Dla dobrego samopoczucia warto poprawiać jakość wody.

Niezależnie czy używają Państwo wody z wodociągu czy z własnego ujęcia,
jej jakość można łatwo i skutecznie poprawić, a warto to robić, ponieważ woda jest jednym z najważniejszych składników środowiska, w którym żyjemy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo filtry zarówno poprawiające jakość wody:
– w całym domu (np.: zmiękczacze, odżelaziacze, odmanganiacze)
– do spożycia, osmotyczne o bardzo precyzyjnym działaniu (osiągające jakość wody Redox)

Uzdatnianie i filtracja wody

Korzyści z uzdatniania i filtracji wody

Zdrowa woda banner korzyści 450x220

Zdrowie

Woda Redox wzmacnia odporność organizmu, pozwala przyswajać więcej witamin i minerałów, wspomaga pracę jelit i innych narządów jednocześnie eliminując zakwaszenie organizmu. Neutralizuje kwasy, usuwa złogi. Prawidłowe nawodnienie przyczynia się do poprawy krążenia, regulacji ciśnienia tętniczego i poziomu cholesterolu.
Woda ta doskonale umyje nam pokryte chemicznymi substancjami warzywa i owoce kupowane w markecie.

Brudny kran banner korzyści 450x220 (1)

Oszczędność

Centralny system uzdatniania wody poprawiając jej jakość uchroni Państwa kosztowną armaturę kuchenną i łazienkową przed zakamienieniem i zaśniedzeniem. Wasza pralka będzie zużywała mniej detergentów a pranie będzie efektywniejsze. Na kabinach łazienkowych i glazurze nie będzie uciążliwych zacieków, a kąpiele staną się jeszcze większą przyjemnością wzmacniając skórę i włosy.

Ekologia butelki banner korzyści 450x220

Ekologia

Dzięki spożywaniu wody filtrowanej z domowej stacji filtrów ograniczacie Państwo zakupy wody butelkowanej w plastiku a co za tym idzie zmniejszacie zanieczyszczenie naszej planety. Średnio może to być aż 70 butelek na osobę rocznie. Dzięki uzdatnieniu wody poprzez zmiękczenie i odżelazienie zużywacie Państwo mniej detergentów i środków czyszczących podczas prania lub sprzątania

Filtr do wody Redox zastosowanie

Popraw jakość swojego życia.

Bregus® Alkaline-Redox domowy filtr do wody.

Kompaktowy system filtrowania wody III generacji Bregus® Alkaline-Redox oddziela i usuwa sole rozpuszczone w wodzie w procesie odwróconej osmozy. Dzięki tej metodzie otrzymujemy dostęp do czystej, świeżej, niezwykle wysokiej jakości wody. Wieloetapowy proces oczyszczania, a następnie wzbogacania wody daje w efekcie właściwie zmineralizowaną, dobrze przyswajalną wodę o wysokim odczynie pH, nasyconą antyoksydantami hamującymi procesy starzenia się komórek.

System jest wytrzymały na uszkodzenia, a zarazem niezwykle estetyczny. Bregus® Alkaline-Redox charakteryzuje się nie tylko niewielkim rozmiarem, ale również łatwością montażu. Materiały, z których jest wykonany spełniają najwyższe standardy i rygory dotyczące tworzyw mających kontakt z żywnością. Wymienne wkłady bagnetowe w technologii „click and slick” sprawiają, że serwis każdego urządzenia trwa kilkanaście minut. Elegancka, nowoczesna, ceramiczna wylewka dostarczana wraz z urządzeniem pozwala wygodnie i szybko pobierać wodę zawsze, gdy jest potrzebna. Co ważne, urządzenie jest zaopatrzone w detektor wycieku wody, który odetnie zasilanie wody w przypadku nawet niewielkiego wycieku.

Odkwasza organizm

Wspomaga odchudzanie

Intensywnie nawadnia

Zadbaj o dobrą jakość swojej wody.

Wydajne i inteligentne filtry do uzdatniania wody Bregus® 

Ta oferta jest skierowana do osób korzystających z własnych ujęć wody pitnej. Niezależnie czy masz dom jednorodzinny, zarządzasz całym osiedlem czy budynkiem przemysłowym mamy dla Ciebie właściwe rozwiązanie.
Woda pitna z ujęcia podziemnego często zawiera w sobie znaczne ilości żelaza, wapnia czy manganu. Bardzo często przekraczają one wszelkie normy. Należy w takiej sytuacji poprawić jej jakość poprzez usunięcie nadmiernych ilości tych składników do poziomów bezpiecznych dla naszego organizmu ale także urządzeń.
Oferujemy Państwu analizę jakości wody oraz dobór odpowiednich urządzeń, które dzięki swoim inteligentnym i bezprzewodowym rozwiązaniom zapewnią bezobsługową pracę przez wiele lat. Dla Państwa największą korzyścią będzie wysokiej jakości woda a co za tym idzie poprawa samopoczucia, zdrowia i wydłużenie żywotności Waszych domowych urządzeń.

Stacja uzdatniania wody Bregus

Odżelaziacze

Zmiękczacze

Multifiltry